TYLKO U NAS! Jan Pietrzak o Komorowskim: "wstyd mi za tego cymbała"

- To jest wstydliwa sprawa, że Polacy wybrali takiego cymbała na prezydenta.

Filip Błażejowski/Gazeta Polska
- To jest wstydliwa sprawa, że Polacy wybrali takiego cymbała na prezydenta. Nie możemy tego tolerować, bo to jest wstyd dla naszego pokolenia, niezależnie od tego, jaką kto opcję reprezentuje. To jest wstydliwe w sensie narodowym – taka jest moja opinia o tym gościu - mówi Jan Pietrzak o Bronisławie Komorowskim.

- Jestem teraz w San Francisco i uważam, że kampania, jak i cała kandydatura Komorowskiego, jest żenująca, tak jak była żenująca jego prezydentura. Ta kampania już pokazała, że on się nie nadaje na to stanowisko, że po prostu jest niegodny piastowania tego urzędu i wstyd, że Polacy takiego prezydenta mieli. Mam nadzieję, że wyciągną wnioski i tego wstydu nie będziemy przeżywać kolejną kadencję - mówi Pietrzak.

Artysta pytany o to, czy teraz wielu Polakom otwierają się oczy na to, jaki jest Bronisław Komorowski, mówi: - Nie wiem, mówię o swoich odczuciach. Nie wiem, czy nie będą fałszować tych wyborów. Wielu rzeczy nie wiem. To jest wstydliwa sprawa, że Polacy wybrali takiego cymbała na prezydenta. Nie możemy tego tolerować, bo to jest wstyd dla naszego pokolenia, niezależnie od tego, jaką kto opcję reprezentuje. To jest wstydliwe w sensie narodowym – taka jest moja opinia o tym gościu - mówi.

- Rozmawiam z Polonią, która jest częścią narodu polskiego i oni doskonale wiedzą, co ten Komorowski wyrabia. Tutaj nie ma żadnych złudzeń - podsumowuje Pietrzak, który wraca do kraju pod koniec miesiąca. 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo