Kompetencje i wiarygodność

  

Niezwykle korzystne dla Andrzeja Dudy sondaże to efekt dobrej kampanii i pracy kandydata PiS‑u, ale także jego zalet. Nie mam tu na myśli tylko wieku, lecz również kompetencje – wykształcenie prawnicze, doświadczenie w pracy w Parlamencie Europejskim – oraz jakość przesłania politycznego i związaną z nim wiarygodność. Na sukces Dudy pracuje jednak także Bronisław Komorowski. Jego wizerunek, skutkujący wysokim dotychczas poparciem, był oparty na sztucznie wytworzonym obrazie „prezydenta swojskiego”, polityka oferującego stabilność z pogranicza marazmu. W kampanii wyborczej te wątpliwe zalety okazują się niewystarczające. Druga tura wydaje się już prawie pewna. Jeżeli różnica między kandydatami będzie się zmniejszała w dotychczasowym tempie, to Andrzej Duda będzie kolejnym prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts