Trzeba głosować

  

Zastraszanie Doroty Stańczyk, członkini Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, która odważnie ujawniła zniknięcie 130 tys. ważnych głosów, a zwłaszcza to, że policja nie jest w stanie i nigdy nie wykryje sprawców tych karalnych czynów, świadczy o dwóch sprawach.

Po pierwsze – cały aparat III RP został skierowany do zapewniania bezpieczeństwa fałszerzom. Po drugie – już teraz władze się spodziewają, że będą musiały masowo fałszować najbliższe wybory, i to dlatego starają się zastraszyć każdego, kto ośmielił się ujawnić jakiekolwiek nadużycia. Nie znaczy to jednak, że nie mamy brać udziału w głosowaniach. Wręcz przeciwnie, właśnie głosując, zmuszamy władzę do zwiększenia skali fałszerstw, co uczyni jej kolejną emanację jeszcze większymi uzurpatorami. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, jakie były prawdziwe wyniki wyborów. Gdybyśmy tego nie uczynili i gdyby przeciwnicy elit III RP nie poszli głosować, to władze nie musiałyby wyborów fałszować, a co za tym idzie, miałyby faktyczną legitymację do dalszego rozkradania, czy jak kto woli – wygaszania Polski.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl