Posłanka PO wypoczęła w górach za ponad 4 tysiące. Kto zapłacił? Oczywiście, że Ty!

  

Posłowie to ludzie zapracowani, w czasie wakacji więc zasługują na wypoczynek. Iwona Guzowska, dawniej gwiazda sportu, a dzisiaj posłanka PO, odpoczywała w luksusowym spa w Bukowinie Tatrzańskiej. Tydzień kosztował ponad 4 tysiące. Guzowska nie musiała jednak oszczędzać, bo rachunek przedstawiła w... Kancelarii Sejmu!

Iwona Guzowska w czterogwiazdkowym hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej pojawiła się w sierpniu zeszłego roku. Spędziła w nim tydzień - ustalił "Super Express". Można byłoby nawet przyklasnąć, że wybrała polskie góry, a nie wyjechała do jakiegoś zagranicznego kurortu.

Trudno jednak pochwalić posłankę Platformy, gdy dowiadujemy się kto zapłacił za jej wakacje "z dala od szarej rzeczywistości, głośnych biur i zatłoczonych szlaków turystycznych, za to w przepięknej scenerii dziewiczych Tatr" - jak przeczytać w reklamówce hotelu. A koszt nie był mały.

"Za rachunek dotyczący pobytu pomiędzy 17 a 24 sierpnia 2014 r. (...) dokładnie 4112 zł i 50 gr" - ustalił tabloid z pisma z Kancelarii Sejmu. Dlaczego podwładni marszałka Radosława Sikorskiego się tym zajmują? Ten wyjazd bowiem posłanka Guzowska rozliczyła w ramach tzw. ryczałtu na hotele.

"Jakie obowiązki poselskie mogła wykonywać w Tatrach wybrana z okręgu gdańskiego posłanka? Dlaczego jako służbowy rozliczyła wyjazd, który odbyła w czasie sejmowych wakacji?" - pyta retorycznie "Super Express". Bo od posłanki Platformy odpowiedzi dziennikarze nie uzyskali. Gdy usłyszała o jaki temat chodzi, rzuciła słuchawką. 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Czworonożny funkcjonariusz zasilił szeregi gorlickiej Policji

Policja / malopolska.policja.gov.pl

  

Liczący sobie półtora roku owczarek niemiecki zasilił szeregi gorlickiej Policji. Przewodnikiem psa jest sierż. Ireneusz Jędrzejowski, na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Bieczu.

Zaledwie kilka dni temu owczarek wraz ze swoim opiekunem wrócili z kilkumiesięcznego szkolenia, które odbyli w Zakładzie Kynologii Policji w Sułkowicach. "Motor" – bo tak wabi się nowy nabytek gorlickich stróżów prawa - wykorzystywany będzie do różnych zadań interwencyjnych i tropiących. Będzie pomagał funkcjonariuszom w działaniach prewencyjnych, jest też przygotowany do służby podczas imprez masowych, zgromadzeń oraz pościgów. W razie potrzeby czworonożny funkcjonariusz pomoże także w akcjach poszukiwawczych, bo potrafi tropić ludzkie ślady.

Owczarek przyzwyczaja się obecnie do nowego otoczenia i nowych ludzi. Zaprzyjaźnił się już z kilkoma policjantami, którzy pełnią służbę w tym komisariacie. Jest energiczny i pełen zapału do pracy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl