To dopiero początek

  

Marsz 13 grudnia był wydarzeniem, które należy zaliczyć do niezwykłego sukcesu opozycji. Nie sprawdziły się ponure przewidywania – manifestacja przeciwko łamaniu standardów demokracji przebiegała spokojnie. Niemniej jednak w związku z powagą sytuacji trudno uznać skalę protestów w Polsce za wystarczającą. Mimo serii strasznych afer władza PO trwa i te manifestacje, które mają miejsce, nie sprawiają, by czuła się ona pod wielką presją. Tymczasem wczoraj w Belgii mieliśmy strajk generalny przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego i stanął cały kraj. Na tego rodzaju protesty Polacy na razie nie potrafią się zdobyć. Jest jednak powód do optymizmu – marsz 13 grudnia dowiódł, że naszego narodu nie udało się do końca okiełznać. Władza nie powinna spać spokojnie, Polacy z pewnością wyjdą jeszcze na ulice w akcie niezgody na łamanie ich praw.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts