​Nergal i Czubaszek w… bożonarodzeniowej reklamie

  

Adam „Nergal” Darski i Maria Czubaszek biorą udział w reklamie sieci Empik. Co istotne, jest to reklama oferty, którą Empik przygotował na Boże Narodzenie.
 
Jak podaje portal fronda.pl, Empik postanowił w tym roku zaskoczyć swoich klientów, zwłaszcza tych bardziej konserwatywnych. W reklamach bożonarodzeniowej oferty sieci zobaczymy bowiem, obok Cezarego Pazury i Dawida Kwiatkowskiego,... Marię Czubaszek oraz Adama „Nergala” Darskiego.

Wybranie na twarze bożonarodzeniowej kampanii akurat tych dwóch ostatnich osób wygląda na prowokację.

Maria Czubaszek niejednokrotnie z aprobatą wypowiadała się bowiem o aborcji, również swojej. Natomiast lider zespołu Behemoth w swojej twórczości i wypowiedziach atakował Kościół. W 2007 r. podczas koncertu w Gdyni Darski podarł Biblię, której kartki rozrzucił ze słowami: „Żryjcie to g...o!”. Nazwał też ją „kłamliwą księgą”, a Kościół katolicki – „największą zbrodniczą sektą
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: fronda.pl,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Spotkanie z Morawieckim i wiec ze Schetyną. Frekwencja w Świdnicy mówi sama za siebie

zdjęcie ilustracyjne / Adam Guz KPRM

  

Dziś Świdnicę odwiedziło od razu dwóch liderów kampanii – Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości - Grzegorz Schetyna i Mateusz Morawiecki. Zdjęcia ze spotkań obu polityków z wyborcami mówię same za siebie.

Grzegorz Schetyna przybył dziś do Świdnicy po południu w ramach wizyty na Dolnym Śląsku. Po godz. 16:00 w tym mieście wystąpił również premier Polski Mateusz Morawiecki. Szef rządu zwrócił uwagę, że na jego wiecu pojawiło się dziesięć razy więcej ludzi, niż na spotkaniu z liderem PO.

– Platforma Obywatelska, partia pana Grzegorza Schetyny, jest jak chorągiewka na wietrze. Podobno jest tak, podobno jest inaczej, tak przedstawiają swoje racje. Najważniejsza w polityce jest wiarygodność, uczciwość, dotrzymanie słowa. Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która dotrzymuje słowa

– mówił Morawiecki.

To jak różniła się frekwencja na obu wiecach najlepiej zobrazują zdjęcia…

fot.: arch.

fot.: arch.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl