Internauci nadepnęli Nowakowi na odcisk. I byłemu ministrowi puściły nerwy

Zmiana czasu z letniego na zimowy może być politycznym wydarzeniem? Okazuje się, że jak najbardziej. Internauci bowiem zasugerowali, że symbolem przestawiania zegarków powinien być...

Zbyszek Kaczmarek
Zmiana czasu z letniego na zimowy może być politycznym wydarzeniem? Okazuje się, że jak najbardziej. Internauci bowiem zasugerowali, że symbolem przestawiania zegarków powinien być... Sławomir Nowak. Były minister w rządzie Donalda Tuska zareagował dość nerwowo. I znowu został obśmiany.

Dzisiaj w nocy doszło do zmiany czasu z letniego na zimowy. Zegarki należało cofnąć o godzinę. A skoro temat zegarków, to od razu bohaterem dowcipów i memów stał się Sławomir Nowak. Znany z zamiłowania do drogich czasomierzy.Szpileczek wbito w Nowaka chyba tak wiele, że poseł Platformy Obywatelskiej nie wytrzymał.
"Skompromitowany polityk, wobec którego cały czas przed sądem toczy się sprawa o zatajenie ekskluzywnego zegarka w oświadczeniu majątkowym, przypomina Polakom o zmianie czasu!" - napisał fakt.pl

A tutaj wpis Nowaka na twitterze

@ SlawomirNowak

Niby tylko jedno zdanie, ale wywołało spore poruszenie. W komentarzach pod wpisem Nowaka nie brakuje złośliwości i kpin z byłego ministra. Stanisław Janecki pytał: "A to trzeba się zamienić zegarkami z kolegą czy wystarczy przestawić?"; @NikiWrobelek napisała: "Sławciu zbanowałeś mnie ? ta ja mam taki fajny zegarek , mogliśmy się zamienić :P".

Nie mogło też zabraknąć przypomnienia deklaracji Nowaka, że odda mandat poselski.

 

Źródło: niezalezna.pl,fakt.pl

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo