Menedżer poszukiwanego rapera odpowiada mediom

- Tomek nie wrócił z przepustki pod koniec grudnia 2013 roku. Dopiero w lipcu 2014 roku policja zaangażowała się w poszukiwania wydając list gończy.

- Tomek nie wrócił z przepustki pod koniec grudnia 2013 roku. Dopiero w lipcu 2014 roku policja zaangażowała się w poszukiwania wydając list gończy. Wcześniej totalnie NIKT nie interesował się dlaczego raper nie wrócił z przepustki - pisze w komunikacie przesłanym niezalezna.pl menedżer warszawskiego rapera Tomasza Chady.

Na łamach portalu niezalezna.pl pisaliśmy, że policja wydała list gończy za Tomaszem Chadą. Znany polski raper zdaje się nie przejmować poszukiwaniami. Na swoim profilu facebooka apelował, żeby policja nie nachodziła jego rodziny, a teraz promuje w internecie swoją nową płytę. W internecie można już znaleźć pierwszy teledysk.

W związku z publikacjami na temat Tomasza Chady z naszą redakcją skontaktował się jego menedżer z firmy Step Records. Poniżej publikujemy treść przesłanego do nas komunikatu:
 
1. Chada odsiadywał karę pozbawienia wolności w ZK Grodków w woj. Opolskim, a nie jak podały media, w Brzegu.
 
2. Tomek nie wrócił z przepustki pod koniec grudnia 2013 roku. Dopiero w lipcu 2014 roku policja zaangażowała się w poszukiwania wydając list gończy. Wcześniej totalnie NIKT nie interesował się dlaczego raper nie wrócił z przepustki oraz co aktualnie dzieję się  z nim. Czy tak ściga się przestępców w Polsce?
 
3. W czasie ostatnich miesięcy, od lutego 2014 roku, raper wydał album "Syn Bogdana", który lada dzień osiągnie status "Złotej Płyty", pojawił się na kilku koncertach, nakręcił 6 videoklipów promujących album, swobodnie poruszał się po kraju samochodem i na bieżąco wrzucał na portale społecznościowe zdjęcia z miejsc, w których aktualnie się znajduje. Gdzie wtedy była policja? Czy bez pomocy mediów policja nie potrafi sobie poradzić z tam prostym przypadkiem?
 
4. Tomek nie pojawił się na meczu Polska - Niemcy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zdjęcie, które wrzucił na facebook.com, było zaczerpnięte z newsów prasowych.
 
5. "Ciemnej strony zwierzchnik" to określenie, które nigdy nie zostało oficjalnie użyte. Wymysł fanów. Nie posługujemy się takim nazewnictwem, brzmi to groteskowo.
 

 

Źródło: niezalezna.pl

rz
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo