Dziś program Anity Gargas: kulisy śmierci Andrzeja Leppera

  

Co wydarzyło się w ostatnich godzinach życia Andrzeja Leppera - szefa „Samoobrony”, byłego wicemarszałka Sejmu, byłego wicepremiera i ministra rolnictwa? Jakimi tajemnicami chciał podzielić się z Jarosławem Kaczyńskim? Dlaczego śledztwo ws. jego śmierci zostało po ponad roku umorzone?

- W sprawie jego śmierci jest drugie dno, świadczą o tym fakty - mówi w programie „Zadanie specjalne” b. minister rolnictwa, wieloletni dobry znajomy Leppera, Artur Balazs.

Gościem programu będzie wiceszef CBA Ernest Bejda. Na temat Andrzeja Leppera i jego tajemniczej śmierci wypowiedzą się również: rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak, a także dziennikarka „Gazety Polskiej”, autorka książki „Cienie tajnych służb” Dorota Kania.

„Zadanie Specjalne” w Telewizji Republika, premiera w środę o 22:00, powtórki w czwartek o 10:05 i sobotę o 16:15.

Zobacz zwiastun programu:  


 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: TV Republika

Wczytuję komentarze...

5 tys. mieszkańców bez prądu w Chorzowie

/ Ludwig Schneider / CC BY-SA (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)

  

Blisko 5 tys. mieszkańców Chorzowa Batorego zostało pozbawionych ogrzewania na skutek awarii ciepłowniczej – podały w niedzielę służby kryzysowe wojewody śląskiego. Dostawy ciepła mają zostać przywrócone około południa.

Jak podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach (WCZK), do awarii doszło już w sobotę rano – rozszczelnił się rurociąg przy ul. Wrocławskiej. „Po usunięciu awarii, podczas napełniania ciepłociągu, wykryto kolejną nieszczelność” - podało WCZK.

Szacunkowa liczba odbiorców bez dostaw ciepła to 4950 osób z kilkunastu ulic na tym samym osiedlu. Dostawy ciepła mają być wznowione w niedzielę w południe. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts