W niektórych kręgach wspólne zdjęcie z Jarosławem Kuźniarem to najwyraźniej powód do dumy. Tak chyba uważa Komendant Główny Policji – Marek Działoszyński, którego fotografie z gwiazdką TVN24 pojawiły się na – uwaga – oficjalnej stronie KGP.

W porannym programie „Wstajesz i Wakacje” w TVN24, gościem prowadzącego Jarosława Kuźniara był Komendant Główny Policji gen. insp. dr Marek Działoszyński” – czytamy na portalu policja.pl.

Z informacji można się również dowiedzieć, że podczas rozmowy z Kuźniarem komendant podkreślił… rosnące zaufanie społeczeństwa do funkcjonariuszy policji. Pod tekstem umieszczono trzy zdjęcia Działoszyńskiego z prowadzącym program.

Być może Działoszyński postanowił polansować się z Kuźniarem na antenie TVN24, bo to dla niego ostatni dzwonek na taką okazję? Jak ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”, komendant na przełomie września i października odchodzi bowiem z policji. Na emeryturę.

Oczywiście nie będzie to emerytura, z którą Działoszyński ledwie będzie wiązał koniec z końcem – tak jak większość polskich emerytów.

„GPC” poinformowała, że dzięki nominacji generalskiej od Bronisława Komorowskiego, którą Komendant Główny Policji otrzymał miesiąc temu, jego emerytura wyniesie ponad 10 tys. zł.

Z takim comiesięcznym świadczeniem – i wspólnymi zdjęciami z Kuźniarem w albumie – Marek Działoszyński będzie zapewne wypoczywał na emeryturze w dobrym nastroju.