Donos za żart o spaleniu „Tęczy”

– Trochę śmieszy mnie, że za publicystyczną prowokację i żart ktoś chce mnie wsadzić do więzienia – zaznacza w rozmowie z portalem niezalezna.pl Magdalena Żuraw.

facebook.com
– Trochę śmieszy mnie, że za publicystyczną prowokację i żart ktoś chce mnie wsadzić do więzienia – zaznacza w rozmowie z portalem niezalezna.pl Magdalena Żuraw. Po jej żartobliwym twitterowym wpisie o „Tęczy” na placu Zbawiciela, doniesiono na nią do prokuratury.

Publicystka napisała na Twitterze, że stawia „najlepszą szkocką whisky każdemu, kto podpali komunistyczną tęczę na placu Zbawiciela!”.

Dziś fundacja „Wolontariat Równości” – której sekretarzem jest „Jej Perfekcyjność”, mężczyzna przyznający się do pedofilii – złożyła do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Magdalenę Żuraw.

Fundacja organizująca „Marsze Równości” oskarża ją o… podżeganie do popełnienia przestępstwa.

Trochę śmieszy mnie, że za publicystyczną prowokację i żart ktoś chce mnie wsadzić do więzienia. Zwłaszcza, że doniesienie złożyła organizacja, w której czołową rolę odgrywa osoba przyznająca się do pedofilii – mówi portalowi niezalezna.pl Magdalena Żuraw.

Ciekawe, czy „Jej Perfekcyjność” nie złoży również doniesienia na ojca Tadeusza Rydzyka. Redemptorysta po ostatnim podpaleniu „Tęczy” powiedział m.in.  „i teraz podpalili znowu, już piszą, że złapali tych..., że tylko dwa metry czy ileś tam metrów się spaliło”. – No szkoda, że tylko tyle. Przecież to głupie jest jak nie wiem co i tę głupotę ludziom wciskają – dodawał ojciec Rydzyk na antenie Radia Maryja.

 

Źródło: niezalezna.pl,pch24.pl

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo