​Pociąg na „Przystanek Woodstock” zatrzymany. Interweniowała policja

Pociąg musicRegio z Gdynii do Kostrzyna, którym podróżowali uczestnicy „Przystanku Woodstock”, został zatrzymany. Powodem było zachowanie pasażerów.

Piotr Drabik/ http://creativecommons.org/ licenses/by/2.0/
Pociąg musicRegio z Gdynii do Kostrzyna, którym podróżowali uczestnicy „Przystanku Woodstock”, został zatrzymany. Powodem było zachowanie pasażerów.

Jak podaje portal gs24.pl, skład zatrzymał się w środę na stacji Szczecin Dąbie i tam czekał na policję, którą wezwała obsługa pociągu.

Nie pojedziemy, dopóki młodzież się nie uspokoi. Jest zagrożenie ruchu kolejowego i życia ludzkiego. Alkohol i inne napoje wyskokowe sprawiają, że młodzież nie potrafi się zachować – mówił gs24.pl maszynista, obsługujący pociąg do Kostrzyna.

Informację potwierdziła w rozmowie z portalem niezalezna.pl szczecińska policja.

Kierownik pociągu wezwał policję i Służbę Ochrony Kolei, ponieważ jadący na „Przystanek Woodstock” nie zachowywali się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Otwierali drzwi, siadali na schodach, nie słuchali poleceń kierownika pociągu – powiedziała nam st. asp. Anna Gembala, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Jak dodawała, po interwencji policji, którzy pouczyli pasażerów, pociąg – z ponad 30-minutowym opóźnieniem – ruszył dalej.

Portal gs24.pl informuje, że podobne problemy z woodstokowiczami zostały zgłoszone także w Gryfinie.

 

Źródło: niezalezna.pl,gs24.pl

plk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo