Rosjanie kradną na miejscu katastrofy. Złodzieje zabierają nawet pierścionki ofiar

- Rosyjski aktywista zabiera złoty pierścionek pasażerowi MH17 - napisał na Twitterze jeden z użytkowników, umieszczając zdjęcie z tego zdarzenia.

twitter.com/abebut/media
- Rosyjski aktywista zabiera złoty pierścionek pasażerowi MH17 - napisał na Twitterze jeden z użytkowników, umieszczając zdjęcie z tego zdarzenia. Na innym zdjęciu widać puste torby, z których wykradziono kamery ofiar. Rosjanie obecni na miejscu zamachu, tak samo jak w 2010 r. w Smoleńsku polują również na karty kredytowe poległych pasażerów.

Od kilku dni na oczach całego świata odbywa się jawne okradanie ofiar tragedii spod miejscowości Torez. Rosyjscy terroryści Kijów niszczą dowody, plądrują bagaże i kradną karty kredytowe. Dzisiaj @abebut, jeden z użytkowników Twittera opublikował zdjęcie na którym widać, że Rosjanie nawet pierścionków ofiar nie oszczędzają.Ten sam internauta pokazał też jak wyglądają torby, w których trzymane są kamery, po tym jak wpadają w ręce obecnych tam rosyjskich terrorystów. Jak widać na zdjęciu, bojówki Putina dokładnie "oczyściły" wszystkie torby

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

sp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo