Poseł Adamczyk: Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, ale dla takich biznesmenów jak Kulczyk

  

- Wielu tych, którzy prowadzą pozytywny biznes w Polsce, wielu młodych zastanawia się jak to robić, żeby mieć tak niebywałe szczęście jakie ma pan Kulczyk. Wydaje się, że w najbliższym czasie życie pokaże zupełnie inną twarz pana Jana Kulczyka - mówi vod.gazetapolska.pl poseł Andrzej Adamczyk z PiS.
 
Poseł mówi, że mało kto pamięta o budowie autostrady A2 od granicy państwa po Wielkopolskę po Warszawę, jak ówczesny minister infrastruktury Cezary Grabarczyk został postawiony publicznie przez premiera Tuska pod ścianą, że "jeśli do końca czerwca nie popisze umowy z Kulczykiem na budowę autostrady A2 to od 1 lipca jest bezrobotny" - mówi Adamczyk
 
Dodaje też, że Kulczyk wiedział, że bez względu na to jakie warunki postawi rządowi i tak będą zaakceptowane. Warunkiem tego była głowa Cezarego Grabarczyka. - To jest przykład tego szczęścia, które dopisuje Kulczykowi. Ono nie jest udziałem innych biznesmenów, bo nie mają takich relacji z premierem rządu - mówi polityk.
 
Adamczyk informuje w rozmowie, że jeżeli Kulczyk dokładałby do biznesu jego firmy upadłyby. - Nie wierzę w to, że on dokłada. On czerpie z tego. Te kwoty idą w miliardy. Rządzący zadbali o to, aby to nie strona publiczna jest beneficjentem korzyści. To kraj mlekiem i miodem płynący, ale dla takich biznesmenów jak Kulczyk, cała reszta szuka pracy poza granicami kraju, albo decyduje się na biedne życie - mówi poseł.

Zobacz rozmowę z Andrzejem Adamczykiem:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: vod.gazetapolska.pl,niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Skuter wjechał pod pociąg. Na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej

Zdjęcie ilustracyjne / p.o./niezalezna.pl

  

Jeden mężczyzna nie żyje, drugi został przewieziony do szpitala po zderzeniu skutera z szynobusem. Do wypadku doszło dzisiaj po południu w miejscowości Szebnie w powiecie jasielskim (Podkarpackie) – podała podkarpacka policja.

Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji podkreślił, że według wstępnych ustaleń dwóch mężczyzn jadących skuterem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzyło się z szynobusem.

Rzecznik podkarpackich strażaków mł. bryg. Marcin Betleja uściślił, że kierujący skuterem wjechał pod szynobus relacji Rzeszów-Jasło.

„Skuterem jechało dwóch mężczyzn w wieku około 30 lat. Jeden z nich zmarł, drugi został zabrany do szpitala” – mówił Betleja.

Wilk zaznaczył, że nie wiadomo na razie, jakich obrażeń doznał mężczyzna i jaki jest jego stan.

Betleja przekazał, że na miejscu pracuje siedem zastępów straży pożarnej, a strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja wraz z prokuratorem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl