Zdarta płyta Tuska

  

Wystąpienie premiera Tuska, w którym polemizował z zarzutami Jarosława Kaczyńskiego dotyczącymi polityki rządu, musiało wywołać zdziwienie Polaków, będących pilnymi obserwatorami życia publicznego i odczuwającymi rzeczywiste skutki rządów PO-PSL.

Wiadomo przecież, że choć wybudowano w Polsce trochę dróg, to nie tworzą one żadnego logicznego systemu komunikacji, a przy ich powstawaniu wiele firm, które podpisały kontrakt z państwem polskim, zbankrutowało. Rodzice i wykładowcy uniwersyteccy wiedzą, że dzisiejsza szkoła oferuje nieporównanie gorszy poziom kształcenia niż w czasach ich młodości. Jednak tego rodzaju spostrzeżenia nie są udziałem premiera, który dowodzi, że w Polsce żyje się coraz lepiej, zapominając dodać, że Polska nadal jest jednym z najbiedniejszych krajów UE. Znamienne, że Tusk w ogóle nie odniósł się do sytuacji związanej z publikacją serii taśm przez tygodnik „Wprost”. A przecież z tym materiałem zapoznały się miliony Polaków. Czy dziś, przy tej wiedzy obywateli na temat ekipy rządzącej z PO, propaganda prezentowana przez premiera może odnieść pozytywny dla niego skutek? Można w to chyba zasadnie wątpić.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts