Dziennikarze TVN za podsłuchy - dostali nagrody. Dzisiaj, do innej redakcji, wchodzi ABW

  

Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski - dawniej dwie gwiazdy TVN (dzisiaj ostał się jeden) - za "taśmy Beger" otrzymywali nagrody od światka dziennikarskiego. Obecnie publicyści TVN i Gazety Wyborczej dostrzegają niegodziwość w opublikowaniu nagrań polityków. Bo legitymacje innej partii noszą podsłuchani?!

Na hipokryzję niektórych dziennikarzy słusznie uwagę zwrócił portal telewizjarepublika.pl, którego reporterzy przypomnieli, że w 2006 roku gwiazdy TVN zostały nagrodzone tytułem dziennikarzy roku, za zorganizowanie podsłuchów w pokoju hotelu sejmowego. Ich wspólniczką była ówczesna posłanka Renata Beger.

Komentarz poniżej jest bardzo trafny, ale coś jeszcze ciekawsze mamy dalej.


A prawdziwym rarytasem jest przypomnienie uzasadnienia przyznania nagrody dla Sekielskiego i Morozowskiego.

Za "bezkompromisowe obnażanie buduarowych kulis polskiej sceny politycznej".

A teraz nasi czytelnicy powinni odszukać w internecie opinie z ostatnich dwóch dni, np. redaktorów Żakowskiego lub Blumsztajna o obecnej "aferze podsłuchowej". Przestrzegamy jednak - robicie to na własną odpowiedzialność, bo może was trafić...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,telewizjarepublika.pl


Wczytuję komentarze...


Telefoniczna rozmowa szefa MSZ i ambasador USA w Polsce

/ Twitter/@MSZ_GOV_PL

  

Stan relacji polsko-amerykańskich w czasie rozwoju pandemii COVID-19 i wymiana informacji na temat możliwości wykrywania oraz zwalczania koronawirusa były przedmiotem rozmowy telefonicznej ministra spraw zagranicznych Jacka Czaputowicza z ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

O rozmowie poinformował na Twitterze polski resort dyplomacji.

W Polsce zakażenie koronawirusem stwierdzono dotychczas u 1717 osób, dziewiętnaście zakażonych osób zmarło.

W Stanach Zjednoczonych zakażenie stwierdzono już u ponad 120 tys. osób, spośród których ponad 2 tys. zmarło. Najtrudniejsza jest sytuacja w stanie Nowy Jork. W samym mieście Nowy Jork zmarło już z powodu koronawirusa prawie 700 osób.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts