Dziennikarze TVN za podsłuchy - dostali nagrody. Dzisiaj, do innej redakcji, wchodzi ABW

Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski - dawniej dwie gwiazdy TVN (dzisiaj ostał się jeden) - za "taśmy Beger" otrzymywali nagrody od światka dziennikarskiego.

@TVN48
Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski - dawniej dwie gwiazdy TVN (dzisiaj ostał się jeden) - za "taśmy Beger" otrzymywali nagrody od światka dziennikarskiego. Obecnie publicyści TVN i Gazety Wyborczej dostrzegają niegodziwość w opublikowaniu nagrań polityków. Bo legitymacje innej partii noszą podsłuchani?!

Na hipokryzję niektórych dziennikarzy słusznie uwagę zwrócił portal telewizjarepublika.pl, którego reporterzy przypomnieli, że w 2006 roku gwiazdy TVN zostały nagrodzone tytułem dziennikarzy roku, za zorganizowanie podsłuchów w pokoju hotelu sejmowego. Ich wspólniczką była ówczesna posłanka Renata Beger.

Komentarz poniżej jest bardzo trafny, ale coś jeszcze ciekawsze mamy dalej.


A prawdziwym rarytasem jest przypomnienie uzasadnienia przyznania nagrody dla Sekielskiego i Morozowskiego.

Za "bezkompromisowe obnażanie buduarowych kulis polskiej sceny politycznej".

A teraz nasi czytelnicy powinni odszukać w internecie opinie z ostatnich dwóch dni, np. redaktorów Żakowskiego lub Blumsztajna o obecnej "aferze podsłuchowej". Przestrzegamy jednak - robicie to na własną odpowiedzialność, bo może was trafić...

 

Źródło: niezalezna.pl,telewizjarepublika.pl

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo