Platforma Racjonalizatorska

  

Zachowanie Platformy Obywatelskiej, której kierownictwo obradowało nad tym, co począć z posłami, którzy wysłuchawszy wypowiedzi Mariusza Kamińskiego, nie przychylili się do wniosku o odebraniu mu immunitetu, jest bardzo racjonalne. Jedna wyjaśniona do końca afera oznaczałaby dla tej partii całkowitą kompromitację. Ludzie z wierchuszki Platformy bronią swojej opowieści o Mariuszu Kamińskim do upadłego – i to niezależnie od tego, co sądzą o Aleksandrze Kwaśniewskim i jego interesach – bowiem stanowi ona jeden z filarów negatywnej propagandy, którą ta partia uprawia wobec idei IV RP oraz Prawa i Sprawiedliwości. Bez niej ten gmach by się po prostu zawalił. Warto jednak pamiętać, że jednym ze źródeł sprawy byłego prezydenta są upublicznione opinie innego członka komunistycznego establishmentu Józefa Oleksego o Aleksandrze Kwaśniewskim i pochodzeniu jego majątku.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts