Ukraińscy internauci ujawniają frywolne zdjęcia kolejnej „ministry” rosyjskich terrorystów, panoszących się na wschodnich terenach Ukrainy. Dwa dni temu pojawiły się fotografie Iriny Fiłatowej z Ługańska, nazywanej ministrem kultury. Tym razem chodzi o zajmującą to samo stanowisko w samozwańczej Donieckiej Republice Ludowej, 26-letnią Natalię Woroniną. Takie "ministry" mają zachęcić mężczyzn do walki? Morale musi być fatalne. 
 
Jak można wywnioskować z udostępnionych zdjęć, Woronina jest modelką, brała udziały w donbaskich konkursach piękności. Jest również miłośniczką podróży do krajów egzotycznych.

fot.: Twitter.com @tombreadley


Twitter.com @tombreadley


Twitter.com @tombreadley
 
W piątek do internetu wyciekły zdjęcia innej „ministry” bandytów, terroryzujących wschodnie miasta Ukrainy. Mianowicie minister kultury samozwańczej Ługańskiej Republiki Ludowej Iriny Fiłatowej. Ta z kolei pojawiła się na zdjęciach półnaga i z butelką szampana.

fot.: vk.com

Wiele wskazuje na to, że rosyjscy terroryści w przyszłości zamierzają postawić właśnie na kobiety. Takie plany ogłosił w sobotę rosyjski dywersant Igor Girki, znany również jako Strielok, który mianował siebie naczelnym dowódcą sił zbrojnych Donieckiej Republiki Ludowej.

Terrorysta poskarżył się, że mieszkańcy Donbasu nie chcą walczyć po stronie dywersantów w Słowiańsku, Kramatorsku, Krasnym Limanie, Konstantynówce, Gorłówce. – Nie oczekiwałem, że w całym obwodzie nie znajdzie się nawet tysiąca mężczyzn, gotowych ryzykować życiem nie u siebie w mieście, lecz na linii frontu, gdzie każdy dzień toczą się walki. Jeżeli mężczyźni nie są w stanie, będziemy zmuszeni ogłosić pobór kobiet. Dałem rozkaz przyjmować je do wojska. Bardzo szkoda, że wśród kobiet nie ma oficerów, ale jaka różnica, jeżeli mężczyźni oficerowie do nas w ogóle nie idą – powiedział terrorysta w nagraniu wideo udostępnionym na You Tubie.

Jak wynika z powyższych zdjęć, pierwszy nabór już był.

Dla ciekawskich dodamy, że tak z kolei wygląda pierwszy wicepremier samozwańczej Republiki Donieckiej Andriej Purgin.

fot.: @vital_ovchar / Twitter.com