Rosyjskie bliźniaczki wybuczane na konkursie Eurowizji. VIDEO

Piosenkarki z Rosji bliźniaczki Anastazja i Maria Tołmaczowe, które wykonały piosenką „Shine” podczas  półfinału Eurowizji w Kopenhadze, po ogłoszeniu wyników zostały wybuczane przez publ

eurovision.tv
Piosenkarki z Rosji bliźniaczki Anastazja i Maria Tołmaczowe, które wykonały piosenką „Shine” podczas  półfinału Eurowizji w Kopenhadze, po ogłoszeniu wyników zostały wybuczane przez publiczność.  
 
Dostrzegła to też oficjalna polska strona konkursu: „Nie zabrakło również państw, które awans otrzymują zawsze – Ukrainy, Azerbejdżanu i Rosji, chociaż wynik tego ostatniego spotkał się z dość chłodną reakcją publiczności zgromadzonej w hali” – czytamy na eurowizja.org.
 
Zwycięzcy pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji: Czarnogóra- Sergej Ćetkovi, Węgry- András Kállay-Saunders, Rosja- Siostry Tołmaczowe, Armenia- Aram MP3, Azerbejdżan- Dilara Kazimowa, San Marino- Valentina Monetta, Ukraina- Marija Jaremczuk, Szwecja- Sanna Nielsen, Holandia- The Common Linnets, Islandia-  Pollapönk.

Reprezentujący Polskę zespół Donatan i Cleo na scenie w Kopenhadze wystąpi w II półfinale 8 maja z angielską wersją swojej piosenki „My Słowianie/We Are Slavic”.

Zobacz nagranie z ogłoszenia wyniku po występie Rosjanek! 

 

Źródło: niezalezna.pl,Eurowizja.org

JW
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo