Lasek przyznaje - „niezależny” ekspert jest współpracownikiem rządowego zespołu

  

Michał Setlak, występujący w mediach głównego nurtu jako redaktor „Przeglądu Lotniczego”, przedstawiany jest jako niezależny ekspert ds. lotnictwa. Jak jednak wielokrotnie pisał portal niezalezna.pl, Setlak od miesięcy pracuje dla rządu. Teraz pojawiły się nowe materiały, potwierdzające fakt współpracy „niezależnego” eksperta z komisją opłacaną przez Donalda Tuska.

Magister inżynier Marek Dąbrowski – niezależny analityk, autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej, zwrócił się do rządowego zespołu ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy Macieja Laska z prośbą o udostępnienie zdjęć z miejsca katastrofy Tu-154M. Wysłał maila, w którym napisał:

„W związku z wypowiedzią P. Michała Setlaka: „Widziałem wszystkie zdjęcia, które polska komisja przywiozła ze sobą ze Smoleńska”, proszę o udostępnienie mi wszystkich zdjęć, które udostępnili Państwo p. Michałowi Setlakowi”.

Odpowiedź szefa zespołu Maciej Laska nas nie zaskoczyła... Ale ostatecznie demaskuje "niezależnego" eksperta.

„Szanowny Panie, Pan Michał Setlak jest współpracownikiem Zespołu i na tej podstawie ma dostęp do wszystkich zdjęć przekazanych Zespołowi. Zdjęcia zostały przekazane Zespołowi w celu realizacji jego zadań i są sukcesywnie publikowane z opisami ułatwiającymi zrozumienie zawartości w miarę możliwości czasowych Zespołu” - napisano w mailu, podpisanym przez Macieja Laska.

Jak ujawniła w połowie kwietnia „Gazeta Polska Codziennie”, dzięki portalowi Polonii w Wielkiej Brytanii, Nowypolskishow.co.uk, Michał Setlak od września 2013 r. otrzymywał wynagrodzenie z Kancelarii Premiera Donalda Tuska.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Czworonożny funkcjonariusz zasilił szeregi gorlickiej Policji

Policja / malopolska.policja.gov.pl

  

Liczący sobie półtora roku owczarek niemiecki zasilił szeregi gorlickiej Policji. Przewodnikiem psa jest sierż. Ireneusz Jędrzejowski, na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Bieczu.

Zaledwie kilka dni temu owczarek wraz ze swoim opiekunem wrócili z kilkumiesięcznego szkolenia, które odbyli w Zakładzie Kynologii Policji w Sułkowicach. "Motor" – bo tak wabi się nowy nabytek gorlickich stróżów prawa - wykorzystywany będzie do różnych zadań interwencyjnych i tropiących. Będzie pomagał funkcjonariuszom w działaniach prewencyjnych, jest też przygotowany do służby podczas imprez masowych, zgromadzeń oraz pościgów. W razie potrzeby czworonożny funkcjonariusz pomoże także w akcjach poszukiwawczych, bo potrafi tropić ludzkie ślady.

Owczarek przyzwyczaja się obecnie do nowego otoczenia i nowych ludzi. Zaprzyjaźnił się już z kilkoma policjantami, którzy pełnią służbę w tym komisariacie. Jest energiczny i pełen zapału do pracy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl