Plakat ze słynnym zdjęciem Tuska i Putina w „GPC” i „Gazecie Polskiej”

W dzisiejszym wydaniu „Gazeta Polska Codziennie” znajduje się plakat ze słynnym zdjęciem zrobionym w kilka godzin po katastrofie  smoleńskiej.  Plakat ten z napisem „Śmierć prezydent

W dzisiejszym wydaniu „Gazeta Polska Codziennie” znajduje się plakat ze słynnym zdjęciem zrobionym w kilka godzin po katastrofie  smoleńskiej.  Plakat ten z napisem „Śmierć prezydenta” zawisnął w kilkudziesięciu miejscach w Warszawie  tuż obok banerów reklamowych. Plakat jest również w tygodniku „Gazeta Polska”.

Widoczne na plakacie zdjęcie, które zostało zrobione kilka godzin po katastrofie niepopodal miejsca, gdzie była trumna z ciałem śp. prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego, opublikowano dopiero po 3 latach od tragedii smoleńskiej. Do dziś nie wiadomo, kto jest autorem zdjęcia, wiadomo natomiast, że nie jest to fotomontaż a fotografia w jakikolwiek sposób nie została sfałszowana.

W październiku zeszłego roku po raz pierwszy zamieścił je na swojej okładce  tygodnik „Wsieci” ze znaczącym pytaniem „Kiedy poznamy prawdę?”

 Źródło: niezalezna.pl,Gazeta Polska Codziennie

 

MP
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo