Barełkowski zrezygnował

Prezes Piotr Barełkowski zrezygnował z szefowania spółce RepublikaTV - napisał na twitterze dziennikarz TV Republika Cezary Gmyz. - Dziękujemy Panie Prezesie.

mat. pras.
Prezes Piotr Barełkowski zrezygnował z szefowania spółce RepublikaTV - napisał na twitterze dziennikarz TV Republika Cezary Gmyz. - Dziękujemy Panie Prezesie. Bez Pana nasza telewizja by nie powstała - dodał Gmyz

Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz - pozostali członkowie Zarządu Telewizji Republika przejęli na siebie obowiązki prezesa.

- (...) Moja misja zakończyła się i postanowiłem zająć się innym projektem (może usłyszycie niebawem), oddając pole współpracownikom. Bardzo Wam dziękuję za Waszą pracę, zaangażowanie i kreatywność. Jesteście niezwykłym zespołem, który zawsze będę mile wspominał. Liczę, że rozwiniecie Telewizję Republika i w przyszłości będziemy jeszcze bardziej dumni z tego dzieła" - napisał w oświadczeniu dotychczasowy prezes Telewizji Republika Piotr Barełkowski.

Już teraz ponad połowa Polaków ma swobodny dostęp do TV Republika. Jest ona w największych kablówkach i na cyfrowym Polsacie. Telewizja Republika weszła na ekrany telewizorów 6 maja 2013 roku. Programy na antenie stacji prowadzą znani publicyści, jak Katarzyna Gójska-Hejke, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Piotr Lisiewicz, Cezary Gmyz czy Rafał Ziemkiewicz.

 


Źródło: twitter.com,niezalezna.pl

pk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo