Smutne zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego

  

Tusk mówi Lechem Kaczyńskim. Sikorski mówi Lechem Kaczyńskim. Nawet Adam Michnik mówi Lechem Kaczyńskim. Czy Komorowski. Smutne zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego zza grobu.

Ludzie odpowiedzialni za Smoleńsk, ludzie odpowiedzialni za prorosyjską politykę tego rządu, ludzie odpowiedzialni za raporty BBN-u, w których konstruuje się warianty wystąpienia Polski z NATO na rzecz sojuszu z Rosją – ci wszyscy ludzie nagle się obudzili. Okazało się, że palenie zniczy na grobach okupantów z Armii Czerwonej nie wystarczy, by uspokoić rosyjskiego niedźwiedzia. Tak samo jak i przytulanki nad ciałem polskiego prezydenta. Oby te nawrócenia były prawdziwe. Ale przyszłość, jaka nas czeka, to nie tylko słowa, lecz głównie czyny. A czy nasi politycy okażą się do nich zdolni? Nie wiem. Wiem za to, że teraz mogę powiedzieć jedno. Bardzo brak Polsce i Europie Lecha Kaczyńskiego. Człowieka, o którym wiedziałem, że zrobi wszystko i zaryzykuje swoją karierę, by walczyć z agresją wschodniego imperializmu. By bronić Polski. A nie będzie strzegł żyrandoli. Brak Go.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts