Sowieciarzom trzęsą się łydki

  

Marzeniem sowieckich elit w Polsce jest likwidacja IPN‑u, by prawda już nigdy nie wyszła na światło dzienne. Jeśliby to się nie udało, to ich zdaniem IPN powinien się zająć pisaniem hagiografii sowieckich agentów.

Dopóki tego celu agentura w Polsce nie zrealizuje, dopóty będzie IPN atakowała. Nie ma sensu chować głowy w piasek i udawać, że jesteśmy pośrodku, że jesteśmy bezstronni. IPN jest po to, by przywrócić Polakom pamięć o roli sowieckiej agentury. Jakiekolwiek odstępstwa od tej zasady oznaczają kapitulację i nie uchronią przed atakami tej agentury. Tymczasem niektórzy ze strachu, że prawda o ich przeszłości wyjdzie na jaw, wpadają w amok. Żądają zakazu dostępu do IPN‑u dla wszystkich, którzy pisaliby prawdę. To nie powstrzyma dążących do niej i wiedza o przeszłości sowieckich elit zostanie w pełni odkryta i opublikowana.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts