Postkomuna w defensywie

  

Wynik ostatniego sondażu TNS Polska, w którym tylko trzy partie – PiS, PO i SLD – wchodzą do Sejmu, to dobre wieści dla obozu niepodległościowego. PiS otrzymało tyle głosów poparcia, co PO i SLD łącznie – 32 proc. W rzeczywistości sondażowej nie znalazła uznania w oczach wyborców inicjatywa Jarosława Gowina, poza parlamentem znalazła się także partia Palikota. Obraz nakreślony przez te badania opinii publicznej sugeruje, że powinniśmy uświadamiać Polakom, iż polityczny wybór, który ich czeka, jest jednoznaczny: będziemy mieli albo rządy PiS‑u, albo rządy postkomuny, czyli SLD, razem z partią bezideową, przeżartą korupcją, niepoczuwającą się do odpowiedzialności za państwo. Rządy tej ostatniej – mimo pewnego postępu w dziedzinie infrastruktury – spowodowały na wielką skalę demodernizację kulturową i polityczną Polski.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts