Dzisiaj miesięcznica. Smoleńsk - pamiętamy

  

Już dzisiaj w wielu miastach w Polsce odbędą się uroczyste obchody 45. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. W Warszawie spotkamy się na mszy św. w archikatedrze.

Dzisiaj po raz 45. spotkamy się w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie, by uczcić pamięć zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii i pozostałych 94 osób. Pomodlimy się również w intencji rodzin ofiar oraz wolnej Ojczyzny.

Uroczyste obchody o godz. 19 rozpocznie msza św. w warszawskiej archikatedrze (ul. Kanonia 6). Po jej zakończeniu zebrani przejdą Krakowskim Przedmieściem w Marszu Pamięci przed Pałac Prezydencki, zapalone tam zostaną znicze i złożone kwiaty. W Krakowie w katedrze wawelskiej msza św. rozpocznie się o godz. 16.30. Następnie odbędzie się przejście przed Krzyż Katyński.
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie


Wczytuję komentarze...

Oglądaj 7x24. Już w niedzielę!

Zdjęcie ilustracyjne / Telewizja Republika

  

W niedzielę o godzinie 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Gośćmi Katarzyny Gójskiej będą: Joanna Lichocka (PiS), Artur Soboń (KPRM), Marcin Święcicki (PO), Jan Filip Libicki (PSL), Łukasz Rzepecki (Kukiz'15) oraz Zbigniew Gryglas (Porozumienie).

Polecamy!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl