Zabijcie go śmiechem

  

Państwo zarządzane przez Tuska wykazało się wielką odpowiedzialnością, wysyłając do komisji ds. służb specjalnych Elżbietę Radziszewską. Najważniejsze zadanie aparatu państwowego – czyli skompromitowanie Antoniego Macierewicza – wymaga odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Pani Elżbieta nie ma zielonego pojęcia o służbach specjalnych, ale za to jest wiernym pionkiem na szachownicy Tuska. Na najwyższe noty zasługuje podjęcie przez nią jako szefową komisji tajnej jawnych rozmów w mediach na temat fałszywki palikotowców o tłumaczce i raporcie z weryfikacji WSI, która była też przedmiotem obrad komisji. Wydaje się, że w walce z Macierewiczem dobrym pomysłem byłoby odtajnienie obrad komisji. Być może ten, słuchając Radziszewskiej, pękłby ze śmiechu i wreszcie w Polsce zapanowałaby normalność?
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts