Przyłapaliśmy TVN na kłamstwie! Oto dowód na manipulację telewizyjnych propagandystów

  

Dziennikarka TVN Agata Adamek stwierdziła dziś, że Jarosława Kaczyńskiego "nie było podczas przyjmowania uchwały przez aklamację przez cały sejm". Reporterka, której chodziło o uchwałę dotyczącą sytuacji na Ukrainie, skłamała: prezes PiS był na sali, co pokazała chwilę wcześniej... telewizja TVN.

Telewizja TVN24 zaprezentowała materiał filmowy dotyczący przyjmowania przez Sejm uchwały w sprawie sytuacji na Ukrainie. Pod koniec relacji widać Jarosława Kaczyńskiego stojącego obok m.in. Mariusza Błaszczaka i nagradzającego brawami treść dokumentu, odczytywanego przez Ewę Kopacz.

Następnie prowadząca serwis informacyjny połączyła się z reporterką sejmową Agatą Adamek, pytając ją, czy "rzeczywiście politycy mówili dziś jednym głosem".

Adamek odpowiedziała, że... Jarosław Kaczyński był nieobecny podczas przyjmowania uchwały. Oprócz tego kłamstwa dziennikarka TVN przemilczała jedną ważną informację, czyli nieobecność podczas głosowania premiera Donalda Tuska i ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Ale - co wiemy już od dawna - premier może liczyć na wyjątkową przychylność stacji, która nadaje rzekomo "całą prawdą całą dobę".

Po burzy jaka się rozpętała w internecie, w wejściu na żywo na antenie TVN24 Agata Adamek sprostowała informację o nieobecności prezesa PiS. - Wbrew temu co mówiłam wcześniej Jarosław Kaczyński był obecny podczas przyjmowania uchwały w sprawie Ukrainy - powiedziała dziennikarka TVN.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Odblokowana dk nr 12 między Sulejowem a Opocznem

/ Kondzio1990; https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

  

Droga krajowa nr 12 między Sulejowem a Opocznem została odblokowana po wypadku, w którym pięć osób zostało rannych.

Późnym popołudniem w miejscowości Kozenin zderzyły się dwa samochody osobowe i ciągnik rolniczy. Droga była zablokowana przez ponad 3 godziny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl