Wyśmiany restart

  

Rekonstrukcja rządu nastąpiła w specyficznym momencie, w którym PO jest nękana wielkimi aferami. Niewątpliwie ten krok podjęty przez premiera Donalda Tuska ma na celu odwrócienie uwagi Polaków od korupcyjnych problemów obozu rządzącego.

O rekonstrukcji mówiono jednak już od dawna, choćby w kontekście ministra finansów. Ewidentnie było widać, że rząd nie działał, jak należy, a na premiera był wywierany coraz mocniejszy nacisk, by dokonał restartu. A jednak nie udało się przekonać wyborców o „energii i determinacji” nowego gabinetu. Głosy komentatorów są raczej sceptyczne. Jeśli ktoś spodziewa się zmian, to na gorsze. Nowi ministrowie nie budzą zaufania, gdyż nie wyróżniają się kompetencjami i dokonaniami. Dotyczy to zwłaszcza ministra finansów. Dopiero co reprezentował zagraniczny bank, dziś ma reprezentować polskie finanse.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts