Coraz więcej tajemnic wokół katastrofy. Jedna z czarnych skrzynek pusta

  

Coraz więcej dziwnych zbiegów okoliczności i tajemnic pojawia się w związku z katastrofą w Kazaniu. Jedna z „czarnych skrzynek” Boeinga jest pusta. Źródła zbliżone do śledztwa, powiedziały rosyjskiej agencji ITAR-TASS, że rejestrator wypadł z kabiny pilotów i nie ma w nim taśmy z nagraniem.

Jak wynika z informacji ITAR-TASS jeden z rejestratorów lotu Boeinga, który rozbił się w Kazaniu jest pusty. Po wstępnych oględzinach okazało się, że jest on otwarty, a w środku nie znajdują się taśmy nagraniem.

Źródła zbliżone do śledztwa sugerują, że obie czarne skrzynki samolotu zostały poważnie uszkodzone. Trwają jeszcze poszukiwania zawartości rejestratora wśród szczątków wraku samolotu.

Kapitan Boeinga 737-500 na 10-15 sekund przed katastrofą przekazał kontroli lotów, że odchodzi na drugi krąg, gdyż samolot "nie jest w konfiguracji do lądowania".

Wśród ofiar katastrofy jest 23-letni syn prezydenta Tatarstanu Rustama Minnichanowa, Irek. Śmierć poniósł też szef zarządu Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB) w Tatarstanie generał Aleksandr Antonow.

Portal lifenews.ru opublikował nagranie katastrofy samolotu, który rozbił się w Kazaniu w Rosji:
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,ITAR-TASS


Wczytuję komentarze...

Ta ustawa będzie gotowa już w marcu! – zapowiada premier Mateusz Morawiecki. O co chodzi?

Mateusz Morawiecki / Filip Blażejowski/Gazeta Polska

  

W pierwszej kolejności będziemy realizować plan odbudowy infrastruktury – zapowiedział dziś premier. „To są te tradycyjne „PKS’y”, ale mówimy oczywiście też o transporcie prywatnym” - dodał Mateusz Morawiecki w Gościu Wiadomości.

Dziś odbyła się w Warszawie konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Zapowiedziano wprowadzenie 500+ od pierwszego dziecka, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, "trzynastka" dla emerytów, przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych, obniżenie kosztów pracy. To "nowa piątka PiS".

Premiera zapytano dziś o zapowiedzi przedstawione na dzisiejszej konwencji. Która z nich zostanie zrealizowana jako pierwsza.

W pierwszej kolejności mamy już przygotowaną ustawę dotyczącą ruchu, transportu, komunikacji, odbudowy komunikacji pomiędzy gminami, powiatami, gdzie ten transport został "zwinięty". To są te tradycyjne „PKS’y”, ale mówimy oczywiście też o transporcie prywatnym

– zapowiedział Mateusz Morawiecki.

Zaznaczył, że będzie to polegało na przekazaniu „dobrze wyliczonych sum pieniędzy dla powiatów po to, żeby mogli od tzw. wozokilometra odbudować ten transport”.

Niedawno mój bardzo dobry znajomy opowiadał mi o powiatach, gminach na Podlasiu, na wschodnim Mazowszu, gdzie takie połączenia były zlikwidowane, gdzie ludzie nie mogą się po prostu wydostać ze swoich gmin. Startujemy z tym programem od kwietnia. Ustawa będzie gotowa już w marcu

– podał szef rządu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl