"Zegarek podróbka, Nowak podróbka, cały rząd to podróbka". Internet kpi z Nowaka

Po wyjściu na jaw informacji, że jeden z zegarków przekazanych przez Sławomira Nowaka był pod

www.twitter.com/plcerber
Po wyjściu na jaw informacji, że jeden z zegarków przekazanych przez Sławomira Nowaka był podróbką, Internet bezlitośnie wyśmiewa byłego ministra. - Oświadczenie majątkowe też było podrobione - żartuje Michał Majewski z "Wprost" na Twitterze.

Na prośbę warszawskiej prokuratury, by dostarczyć zegarek do zbadania, Sławomir Nowak przyniósł... podróbkę. - Potwierdzam, że jeden z zegarków poddanych przez nas oszacowaniu okazał się podróbką o wartości rynkowej 600 zł – mówi portalowi niezalezna.pl tymczasowa rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Katarzyna Całów-Jaszewska.

"Sławomir Nowak - podróbka zegarka/podróbka ministra/podróbka człowieka" - zauważa ‏@MaxZywocki. Również Maciej Wąsik z Prawa i Sprawiedliwości czuje większą podróbkę nosem: To co Tusk nazywał autostradami okazało się tylko podróbką - pisze polityk.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Nowak, który został dostarczony prokuraturze, także jest podróbką - zauważył z kolei dziennikarz "Gazety Polskiej Codziennie" Dawid Wildstein. Junes Zah twierdzi z kolei, że "Tusk jest podróbka Putina".Już się pogubiłem. Ile zegarków ma Nowak? Jeden od żony, drugi od biznesmena, trzeci od kolegi, czwarty z bazaru... - pyta "Bobrzy dywersant". Michał Majewski zaproponował "małą łamigłówkę": Zegarek na 35 urodziny, tak? Nowak, urodzony 74. Zegarek kupiony w 2011. Ile lat miał Nowak w 2011? - pyta. - Jak na "człowieka honoru" to Nowak strasznie nakombinował się z tymi zegarkami - pisze z kolei blogerka Kataryna, przypominając słowa Donalda Tuska, że Nowak jest "człowiekiem honoru".

W Internecie pojawiają się też kolejne memy poświęcone Nowakowi:


twitter.com/hipsterprawica


twitter.com/plcerber


twitter.com/BorucJan; twitter.com/plcerber


twitter.com/Samueljrp- Dwa tygodnie śmiechu, a sprawa rozejdzie się po kościach. I o to chodzi - nie kryje obaw Michał Szanter.

W piątek Donald Tusk przyjął dymisję Sławomira Nowaka po tym, jak Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała wniosek o uchylenie immunitetu ministrowi transportu. Zdaniem śledczych są dostateczne podstawy do przyjęcia, że minister Nowak świadomie nie wykazał w oświadczeniach majątkowych zegarka wartego kilkanaście tysięcy złotych. „Codzienna” jako pierwsza ujawniła brak wpisu zegarka i zwróciła uwagę, że jest to przestępstwo. Prokurator generalny Andrzej Seremet potwierdził: są dowody na uchylenie immunitetu Nowakowi.

 

Źródło: Twitter,niezalezna.pl

mak
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo