Miękkie lądowanie gwarantowane

  

Opisane przez „Rzeczpospolitą” zatrudnienie w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji byłych pracowników Straży Granicznej – oskarżonych o działania na szkodę tej formacji – to rzeczywistość Polski Tuska, która wymyka się wszystkim standardom typowym dla demokratycznego państwa prawa. Widać tu wyjątkowo wyraźnie, że mimo iż państwo dysponuje ogromną wiedzą na temat obywateli – zdeponowaną np. w Ministerstwie Sprawiedliwości czy prokuraturach – to nie jest w stanie efektywnie z niej korzystać. Z pewnością przyczyną tego stanu jest zły obieg informacji. W tej jednak sprawie prokuratura twierdzi, że ma dowody, iż konkurs w MAiC był specjalnie ustawiony pod pułkownika ze złamaną karierą w SG. Czyżby zatem zadział mechanizm: „musieliśmy cię zwolnić tutaj, zatrudnimy cię gdzie indziej, nie damy ci zrobić krzywdy”?
 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts