TVN tonie razem z PO

  

Według nowego rankingu oglądalności „Fakty” TVN straciły w ciągu roku niemal milion widzów i spadły na trzecie miejsce wśród najpopularniejszych programów informacyjnych. Niektórzy eksperci próbują wyjaśniać taki stan... kiepskim serialem puszczanym przed „Faktami”. Ale czy to jest rozwiązanie zagadki utraty popularności? Wątpię. Zwłaszcza że widzów traci cały TVN oraz kanał TVN24. Oczywiście, można to tłumaczyć ogólnym trendem odchodzenia widzów od tradycyjnej telewizji – ale bynajmniej nie wszystkie kanały i programy ich tracą. Dlaczego więc tak gwałtownie traci TVN? Niewykluczone, że widzowie są już zmęczeni prorządową propagandą sukcesu usilnie lansowaną w TVN – tak odmienną od codziennej polskiej rzeczywistości. Tak jakoś się składa, że spadek oglądalności TVN przypadł na okres, gdy równie szybko ubywa wyborców PO. Być może stacja popełniła strategiczny błąd, tak bardzo emocjonalnie wiążąc się z jedną – jak już widzimy przegraną – wizją polityczną. Ale czy TVN może jeszcze się zmienić? Nie sądzę.

 
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl