Histeryczna kanonada

  

„Elbanowscy na Elbę, manipulanci, kłamcy, nie chodzi im tylko o dzieci, chcą powrotu PRL-u”. Prorządowa dziennikarska sfora została poszczuta. Sympatyczni społecznicy nagle stali się złowrogimi karłami reakcji.

Do tego Polskie Stronnictwo Ludowe szantażuje posłów widmem przedwczesnych wyborów, gdyby ci nie pomyśleli o niepewności reelekcji i zagłosowali za referendum w sprawie sześciolatków. Dla czwórki z mojej szóstki dzieci pójście do szkoły w tym wieku byłoby traumą. Rok później to co innego. Rozwój dziecka jest bowiem w tym wieku niezwykle gwałtowny. „Reforma” rządu Donalda Tuska skrzywdzi wiele maluchów. Elbanowscy zwyczajnie mają rację, a to, że głos miliona obywateli nagle stał się antypaństwowym zagrożeniem, to tylko kolejny powód, by zwolnić rządzących z odpowiedzialności za państwo.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts