„Uwaga pilne! Donald Tusk znów obiecuje”. Poręba przestrzega przez deklaracjami Tuska

Donald Tusk znów obiecuje, problem polega na tym, że w ciągu sześciu lat sprawowania władzy złożył wiele obietnic, których nigdy nie zrealizował - stwierdził w czwartek europoseł PiS Tomasz Poręba komentując przedstawioną przez Tuska propozycję wprowadzenia nowego świadczenia - "babciowego".

Fot. Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

Szef PO Donald Tusk zaproponował w czwartek "babciowe", czyli 1500 zł miesięcznie dla każdej mamy, która po urlopie macierzyńskim chciałaby wrócić do pracy; świadczenie miałoby pomóc w opłaceniu opieki nad dzieckiem.

- "Uwaga pilne! Donald Tusk znów obiecuje. Problem polega na tym, że w ciągu 6 lat sprawowania władzy złożył wiele obietnic, których nigdy nie zrealizował" - napisał na Twitterze Poręba. Stwierdził też, że "nikt Ci tyle nie da, ile Tusk obieca".

Polityk PiS przywołał też dziesięć obietnic Tuska i PO sprzed lat, które jego zdaniem, były "obiecankami-cacankami", w tym m.in.: obniżka podatków, odchudzanie administracji, powrót do niższych stawek VAT, reforma KRUS czy zmiany w emeryturach górniczych. 

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #Tomasz Poręba

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo