Niezwykła okazja. Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim

W środę (22 marca br.) odbędą się XVIII Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego. To okazja dla studentów i absolwentów, by w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom.

Jak poinformowała rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego Ewa Sapeńko, w tym roku na targach zaprezentuje się 35 wystawców – znanych w regionie firm różnych branż.

Podczas imprezy będzie możliwość złożenia lub sprawdzenia dokumentów aplikacyjnych, otrzymania materiałów informacyjnych przygotowanych przez firmy wystawiające się na targach.

Z kolei pracodawcy na targach mają możliwość pozyskania dobrze przygotowanej, wykwalifikowanej kadry pracowników, stażystów i praktykantów oraz mogą trwale zaistnieć w świadomości studentów i absolwentów jako pracodawca - wskazali organizatorzy.

„Została już udostępniona na stronie www.bk.uz.zgora.pl lista wystawców. Można więc przeanalizować, które stoiska warto odwiedzić w pierwszej kolejności i w jakim celu, a także przygotować konkretne pytania do pracodawców”

– powiedziała rzeczniczka.

Jednodniowa impreza rozpocznie się w środę (22 marca br.) o godz. 10, w holu Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogóskiego przy ul. prof. Z. Szafrana 4 w Zielonej Górze. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

dp
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo