W związku z aferą taśmową w Platformie Obywatelskiej na Facebooku powstał profil „Wyślij CV do Protasiewicza”. Jego twórcy sugerują, aby każdy, kto ma problem ze znalezieniem pracy wysłał swoje CV do europosła Jacka Protasiewicza. Od chwili powstania strona cieszy się coraz większym zainteresowaniem internautów.

„Masz problem z pracą na stosownym stanowisku? Wyślij swoje CV do europosła Protasiewicza!
Jedyny pewny serwis headhunterski - 100% skuteczności!
Wystarczy jeden krzyżyk - i jesteś w systemie!
Najwyższe stanowiska, minimalna odpowiedzialność... Tylko u nas!” - czytamy w opisie facebookowego profilu „Wyślij CV do Protasiewicza”.


(fot. facebook.com)

Twórcy strony zapewniają, że najoryginalniejsze CV zostaną przekazane z osobistymi rekomendacjami do głównych bohaterów afery taśmowej w PO.

- Żadnych logasów i grafik tu nie będzie - to tajna usługa, boimy się, że ktoś nas nagra i podsłucha... A po co mają się zlatywać sępy z mediów  - ostrzegają twórcy profilu „Wyślij CV do Protasiewicza”.

Na stronie pojawiają się już ironiczne oferty i aplikacje o pracę, jednak twórcy strony przestrzegają przed polecaniem profilu osobom niezaufanym.

-  Nasze usługi headhunterskie opierają się na minimalizmie - stąd też troska o taką formę. Minimalna forma - maksymalny efekt... Polecajcie znajomym - ale tylko tym zaufanym, wicie rozumicie - poczta pantoflowa – czytamy na łamach profilu „Wyślij CV do Protasiewicza”.