Od dziś telewizja Republika w UPC

  

Od dzisiaj telewizja Republika znajduje się w ofercie abonentów telewizji cyfrowej UPC. Kanał jest dostępny na pozycji nr 340 (na dekoderach UPC) lub na kanale 126 (sieć Aster).

Od dzisiaj telewizja Republika jest dostępna promocyjnie dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej UPC. Kanał znajduje się na pozycji 340. w dekoderach Mediabox i 126. w odbiornikach Kaon. Od czerwca 2014 r. stacja wejdzie w skład pakietu telewizyjnego Max i będzie piątym kanałem informacyjnym, który znajdzie się w ofercie telewizji UPC.

Zdaniem prezesa telewizji Republika Piotra Barełkowskiego pojawienie się telewizji w ofercie największej polskiej sieci kablowej UPC jest szansą na setki tysięcy nowych widzów.

Dziś telewizję Republika dzięki Cyfrowemu Polsatowi i blisko stu mniejszym sieciom kablowym ogląda 300–350 tys. widzów dziennie. Pojawienie się telewizji w ofercie UPC oznacza duży przyrost tej liczby – powiedział Piotr Barełkowski. – Cieszymy się z tego i liczymy, że ostatnie dwie sieci, które dotąd nas nie retransmitują, czyli Vectra i Mobiwizja, niebawem także włączą sygnał do swojej oferty. Prowadzimy w tej sprawie zaawansowane negocjacje. To pozwoli uzyskać Republice zasięg porównywalny do TVN24 i Polsat News, a w efekcie stworzyć realną alternatywę dla głównego nurtu mediów w Polsce.

Telewizja Republika weszła na ekrany telewizorów 6 maja br. Programy na antenie stacji prowadzą znani publicyści, jak Katarzyna Gójska-Hejke, Joanna Lichocka, Anita Gargas, Piotr Lisiewicz, Cezary Gmyz czy Rafał Ziemkiewicz.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie


Wczytuję komentarze...

Te województwa ostrzega IMGW

/ pixabay.com/SturmjaegerTobi/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.pl

  

Dziś trzeci, najwyższy stopień zagrożenia hydrologicznego obowiązuje jedynie na Lubelszczyźnie. Alert drugiego stopnia wydano dla województwa mazowieckiego. W południowej części województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego prognozowane są z kolei burze z gradem.

Przez kilka dni w południowej Polsce z powodu intensywnych opadów deszczu dochodziło do podtopień. Zgodnie z danymi PSP od wtorku do soboty liczba interwencji związanych z burzami opadami i wiatrem wyniosła ok. 8,8 tys. Łącznie ewakuowano 134 osoby. W tym czasie zostało rannych trzech strażaków oraz jeden z mieszkańców województwa lubelskiego.

Dzisiaj najwyższy, trzeci stopień zagrożenia hydrologicznego obowiązuje jedynie na terenie województwa lubelskiego. Dla Mazowsza wydano alert drugiego stopnia. Południowe powiaty województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego są objęte alertem pierwszego stopnia przed burzami z gradem. Prognozuje się tam wystąpienie opadów deszczu, które mogą wynieść do 25 mm oraz wiatru, który może w porywach wynieść do 70 km/h.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinfomował w piątek, że największe fale wezbraniowe wystąpią w południowej Polsce w województwach świętokrzyskim, małopolskim i podkarpackim.

We wtorek przejście fali kulminacyjnej spodziewane jest w stolicy, jednak zgodnie z informacjami biura prasowego stołecznej komendy PSP nie będzie ona groźna.

Jeżeli chodzi o Warszawę, to sprawa powinna rozejść się po kościach. We wtorek o godz. 6 spodziewana jest fala na punkcie Warszawa Bulwary i ma mieć około 600 centymetrów, czyli tyle, ile wynosi stan ostrzegawczy. Nie przekroczy tym samym pułapu alarmowego

- poinformowało biuro.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl