Wielka Brytania: trwają poszukiwania zaginionego Polaka. Mężczyzna może przebywać w Polsce

Policjanci z Wielkiej Brytanii poszukują zaginionego obywatela Polski Pawła Martyniaka. Mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne - poinformował rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka. Dodał, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że może przebywać w Polsce.

policja.pl

23-letniego Pawła Martyniaka zamieszkałego na stałe na terenie Wielkiej Brytanii poszukuje policja z Norfolk. "30 listopada 2021 r. w godzinach wieczornych wyszedł z domu w miejscowości Gorleston i do chwili obecnej nie powrócił" - wyjaśnił rzecznik KGP.

"Ktokolwiek posiada informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia zaginionego mężczyzny, proszony jest o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji pod numerem 47 72 510 05"

- podał.

Z zabezpieczonego monitoringu wiadomo, że zaginiony udał się w kierunku pobliskiego nadbrzeża. "23-letni mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne" - podkreślił policjant. Dodał, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna może przebywać w Polsce.

"Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu i ciemne kręcone włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w szare spodnie dresowe nike, czarne buty sportowe adidas z białą podeszwą, biały podkoszulek oraz brązowo-beżową kurtkę z białym futrzanym kołnierzem"

- dodał rzecznik KGP.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo