Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Klęska Liverpoolu w Premier League! Wilki pokazały niemoc zespołu Jurgena Kloppa w tym sezonie

Piłkarze Liverpoolu przegrali 0:3 z Wolverhampton Wanderers w sobotnim meczu angielskiej Premier League. Fatalna passa "The Reds" trwa, a zespół prowadzony przez trenera Jurgena Kloppa zajmuje dopiero dziesiąte miejsce w tabeli.

Wolverhampton wysoko wygrało z Liverpoolem w Premier League

Liverpool wciąż pozostaje bez zwycięstwa w lidze w tym roku. "The Reds" w sobotę w meczu 22. kolejki przegrali nadspodziewanie łatwo z walczącymi o utrzymanie "Wilkami". Wolverhampton prowadził już w 5. minucie, gdy piłkę do własnej siatki w pechowy sposób skierował Joel Matip. Nie minęło wiele czasu i podopieczni Jurgena Kloppa musieli odrabiać dwubramkową stratę.

Fatalna seria Liverpoolu

Po dośrodkowaniu z prawej strony w zamieszaniu futbolówka dotarła w polu karnym do Craiga Dawsona, który mocnym strzałem w 12. minucie podwyższył prowadzenie gospodarzy. Liverpool walczył o zmianę rezultatu i przeważał, ale to "Wilki" zdobyły kolejnego gola. Wynik meczu ustalił w 71. minucie Ruben Neves.

Źródło: niezalezna.pl