Fatalny sezon Skry Bełchatów. Trener Banks za słabe wyniki zapłacił posadą

Decyzją zarządu Skry Bełchatów Joel Banks przestał pełnić funkcję pierwszego trenera zespołu – poinformował we wtorek siatkarski klub z Bełchatowa.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zawodzą w tym sezonie
fot. twitter.com/SkraBelchatow

Powodem rozstania z 47-letnim szkoleniowcem była słaba postawa drużyny w rozgrywkach siatkarskiej PlusLigi. PGE Skra przegrała pięć ostatnich ligowych meczów, a w sumie w tym sezonie poniosła 14 porażek i zajmuje 11. miejsce w tabeli. W niedzielę bełchatowianie we własnej hali w kiepskim stylu ulegli ukraińskiemu Barkom Każany Lwów 0:3.

Skra zwolniła trenera

Decyzją zarządu KPS Skra Bełchatów SA z dniem 31 stycznia 2023 r. Joel Banks zakończył pracę na stanowisku pierwszego trenera zespołu PGE Skry. Powodem jest brak realizacji postawionych celów

– poinformował klub.

Nie wiadomo jeszcze kto zastąpi Brytyjczyka na stanowisku pierwszego trenera. PGE Skra swój kolejny mecz rozegra w niedzielę na wyjeździe ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Banks trenerem siatkarzy PGE Skry został przed obecnym sezonem. Wcześniej pracował w Noliko Maaseik, jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Belgii. Od czterech lat jest też selekcjonerem reprezentacji Finlandii.

 Źródło: pap, niezalezna.pl

 

#PGE Skra Bełchatów #PlusLiga

jm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo