Warszawa ozdobiona tymi plakatami! „TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust”

Dziś na ulicach Warszawy zawisły plakaty promujące naszą akcję "TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust". To kolejna forma naszego protestu przeciwko cenzurze, którą uprawia TVN.

Po skandalicznych pozwach TVN, skierowanych przeciwko mediom Strefy Wolnego Słowa, w których komercyjna telewizja zażądała wysokich odszkodowań oraz zakazu publikowania krytycznych w stosunku do jej działań komentarzy, a także podobnych żądań ze strony Donalda Tuska, zorganizowaliśmy akcję protestacyjną, której częścią jest m.in. eksponowanie plakatów przeciwko cenzurze. 

Dziś informowaliśmy, że urzędnicy magistratu w Piotrkowie Trybunalskim uniemożliwili rozklejenie plakatów „TVN i TUSK nie zamkniecie nam ust”. W tle tej decyzji znajduje się tajemnicza postać sekretarza miasta – byłego ZSMP-owca, ORMO-wca oraz moskiewskiego doktoranta - Bogdana Munika. O tym można przeczytać w osobnym tekście.

Tymczasem, plakaty trafiły także do innych miast. Dziś pojawiły się w Warszawie, gdzie sąsiadują m.in. z plakatami antyputinowskimi. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#plakaty #TVN cenzuruje #TVN i Tusk - nie zamkniecie nam ust

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo