Auta pracowników prokuratury oblane cuchnącą cieczą

Nieznani sprawcy, którzy są poszukiwani, zniszczyli pięć samochodów pracowników Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim. Auta oblano cuchnącą cieczą, część z nich może się już nie nadawać do użytku.

pixabay

Do zdarzenia doszło pod koniec grudnia ub. roku, ale dopiero we wtorek o sprawie poinformowały lokalne media. Informacje o zniszczeniach aut potwierdził rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak. Jak wskazał, "postępowanie prowadzone jest na razie w sprawie, a nie przeciwko komuś". Sprawca bądź sprawcy są nadal poszukiwani.

Wawrzyniak wskazał, że zniszczonych zostało pięć samochodów. Trzy z nich to auta prokuratorów, dwa pracowników administracyjnych prokuratury. Auta oblano "cuchnącą cieczą", część z nich może się już nie nadawać do dalszego użytkowania.

Portal grodzisk.naszemiasto.pl, który pierwszy poinformował o zdarzeniu, podał, że policja nie precyzuje obecnie, jaką dokładnie substancją oblano pojazdy pracowników prokuratury. "Oficer prasowa wyjaśnia jedynie, że samochody zostały trwale uszkodzone, bo przykrego intensywnego zapachu nie można się pozbyć" – podał portal.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo