Już bez wątpliwości! Prezes PZPN odkrył karty w sprawie następcy Czesława Michniewicza

Portugalski trener Fernando Santos w poniedziałek pojawił się w Warszawie, a we wtorek oficjalnie obejmie stanowisko selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski.

Fernando Santos i prezes PZPN Cezary Kulesza
fot. twitter.com/Czarek_Kulesza

Prezes PZPN opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z byłym selekcjonerem reprezentacji Grecji i Portugalii - Fernando Santosem. "Do zobaczenia jutro na konferencji" - napisał Cezary Kulesza. 68-letni szkoleniowiec w poniedziałek pojawił się w Warszawie, a we wtorek powinien zostać oficjalnie zaprezentowany na PGE Narodowym jako nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

Fernando Santos następcą Czesława Michniewicza

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Santos poprowadzi Biało-czerwonych w rozpoczynających się już w marcu eliminacjach Euro 2024. W przypadku awansu na mistrzostwa Europy kontrakt trenera zostanie automatycznie przedłużony do 2026 roku.

Łukasz Piszczek w sztabie

W sztabie szkoleniowym obok Portugalczyka powinno znaleźć się dwóch Polaków. Według Tomasza Włodarczyka z portalu "Meczyki.pl" ofertę otrzymał Łukasz Piszczek. Były obrońca Borussii Dortmund w sztabie miałby dzielić obowiązki z byłym trenerem Lechii Gdańsk - Tomaszem Kaczmarkiem.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Fernando Santos #Łukasz Piszczek #Cezary Kulesza #PZPN

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo