Nobel dla Sikorskiego

  

Wczoraj Radzio Sikorski ogłosił, że wciąż nie zna kandydatów, którzy w 2014 r. ubiegać się będą o „nagrodę Solidarności”, ustanowioną przez MSZ. Dziwne. Przecież patrząc na to, jak elita PO postrzega Solidarność i jej dziedzictwo, kandydat narzuca się sam. Władimir Putin.

Trudno nie zauważyć, jak niebywałą solidarnością z polskim rządem wykazał się rosyjski prezydent przed i po katastrofie smoleńskiej. Pomoc w rozdzielaniu wizyt, solidarność w ukrywaniu dowodów i mataczeniu, solidarność w obrażaniu zmarłych pilotów. Można byłoby też nominować samego Sikorskiego, gdyby nie to, że zasłużył on na większą nagrodę. Przegląd Twittera ministra pozwala zrozumieć skalę jego zasług. Dzięki Sikorskiemu opracowano plan pokojowy dla Syrii, dzięki Sikorskiemu uwolniono porwanego premiera Libii, dzięki tweetom Sikorskiego Unia się nie rozpadła i teraz wszyscy nas szanują i liczą się z naszym zdaniem. Przyznają Państwo, że tego typu działalność zasługuje przynajmniej na Nobla. Pokojowego i nie tylko. Wczoraj wręczono literackiego Nobla. Nie rozumiem, dlaczego nie dostał go Sikorski. Za swoje tweety z zakresu science fiction.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts