Nienawiść do krzyża

  

O istnieniu ideologicznego sojuszu opartego na agresywnym, prymitywnym ateizmie i antyklerykalizmie pomiędzy „Gazetą Wyborczą" i partią Janusza Palikota można było po raz kolejny przekonać się w ubiegłym tygodniu. Gazeta Adama Michnika gorliwie relacjonowała działania fundacji „Wolność od religii". Tym razem nie chodziło o oswajanie dzieci z homoseksualizmem i gender, ale o billboard, który – o zgrozo – ośmieliła się usunąć dyrektorka jednej z lubelskich szkół, na której terenie znajdował się stelaż reklamowy. Na billboardzie był zamieszczony wizerunek odcinanego od Sejmu fragmentu budynku z krzyżem. Po donosie „Gazety Wyborczej" do władz miasta dyrektorka przeprosiła i plakat wrócił na miejsce przy szkole, co wzbudziło euforię ateistów. „Gazeta Wyborcza" tak samo gorliwie tropiła w Rzeszowie „Tydzień kultury chrześcijańskiej" w szkołach. Antykościelny terror po raz kolejny dał znać o sobie, co akurat w wydaniu „Gazety Wyborczej" nie dziwi. Wystarczy przypomnieć sobie środowisko, z którego wywodzą się założyciele „Wyborczej" – komuniści z Komunistycznej Partii Polski mieli nienawiść do krzyża i religii „wpisaną w genach".
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts