Przyniósł na swoją posesję ranną kobietę. 25-latek zatrzymany po obławie

Lubuscy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzewanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej partnerki. Obława za mężczyzną trwała przez wiele godzin. Podejrzany został zatrzymany na drogowej blokadzie przed godz. 20.00, kiedy jechał samochodem obwodnicą Żagania. Wcześniej miał ukrywać się w lesie.

pixabay.com/AndrzejRembowski

W miejscowości Borowe w gm. Iłowa w powiecie żagańskim (Lubuskie), mężczyzna w piątkowy poranek miał przynieść na teren swojej posesji nieprzytomną, ranną kobietę. Następnie oddalił się w nieznanym kierunku. Reporter RMF FM informował, że mężczyzna miał poinformować swojego ojca, że doszło do wypadku. 25-latka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Tam stwierdzono między innymi obrażenia głowy oraz innych części ciała.

Policja rozpoczęła obławę za podejrzanym. Ten ukrywał się w lesie, a przed godziną 20.00 wyjechał autem i poruszał się obwodnicą Żagania. Tam go zatrzymano.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, gdzie zostaną przeprowadzone czynności procesowe z jego udziałem. Ustalane będą dokładne okoliczności zdarzenia. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem miejscowej prokuratury rejonowej.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

md
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo