Politycy PiS odwiedzili siedziby Platformy. Dla jej polityków mieli specjalną "ściągawkę"

Emisja nowego spotu Prawa i Sprawiedliwości zbiegła się w czasie z opublikowaniem ulotki, która jest... ściągawką dla polityków PO. Siedziby Platformy Obywatelskiej odwiedzili dziś przedstawiciele PiS, zostawiając specjalną broszurę. Podczas jednej z konferencji próbowano... zakłócić przemówienie muzyką. - Platforma się bawi, a my rozwiązujemy problemy - mówił poseł Jan Mosiński.

Poseł Zdzisław Sipiera odwiedził biuro poselskie Kingi Gajewskiej
twitter.com/SipieraAw

Podczas konferencji w siedzibie PiS pokazano dziś spot przedstawiający działania rządu w czasie kryzysu. Przypomniano w nim, że w czasach rządów PO-PSL podwyższano podatki, w tym VAT, a bezrobocie wzrosło w kolejnych latach - w sierpniu 2010 r. wynosiło 11,4 proc., w kwietniu 2012 r. - 12,9 proc., a w lutym 2013 r. - 14,4 procent. Natomiast, co podkreślono w nagraniu, za rządów PiS obniżono podatki m.in. na żywność czy na gaz, a także podwyższono wydatki na służbę zdrowia czy podwyższono płacę godzinową.

Następnie politycy PiS ruszyli w teren ze ściągawką dla polityków Platformy Obywatelskiej. Udali się z nią do... biur poselskich posłów PO. Co ciekawe, niektóre z nich były zamknięte.

- Chciałam przekazać do rąk własnych, ale nikogo nie zastałam. Warto mieć taką ściągawkę przy sobie jak Dobry Rząd pomaga Polakom w trudnych czasach - napisała posłanka Dominika Chorosińska.

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z okręgu kalisko-leszczyńskiego zorganizowali konferencję prasową przed siedzibą PO w Kaliszu, by - jak powiedział Mosiński - „ostrzec Polaków przed ponownym oszustwem ze strony PO”. W tym czasie przed siedzibę PO wystawiono głośnik, który włączono wraz z rozpoczęciem briefingu. Wypowiedzi polityków PiS miała zagłuszyć muzyka oraz hasła wykrzykiwane pod ich adresem: „Zdrajcy! Oddajcie pieniądze z KPO! Ruscy agenci!"

- Jak widać Platforma bawi się muzyką, jest im wesoło, a my rozwiązujemy problemy, które są efektem wydarzeń na świecie, czyli wojny na Ukrainie

- oświadczył Mosiński. Jak zaznaczył, Donald Tusk chce ponownie rządzić w Polsce i być premierem. „Chcemy ostrzec Polaków przed ponownym oszustwem, bo przecież pamiętam dokładnie, kiedy w okresie kryzysu Tusk wybrał synekurę, wyjechał do Brukseli i zostawił Polaków a PO podniosła wiek emerytalny” – zauważył poseł.

- W kryzysie można działać na rzecz Polaków, czyli obniżać podatki, wprowadzać pakiety osłonowe - podkreślił sekretarz PiS w okręgu łódzkim Marcin Buchali podczas konferencji pod łódzką siedzibą PO.

- Niestety, można też działać tak jak Donald Tusk po 2008 roku: podnosić podatki, doprowadzić do zwiększonego bezrobocia. Polacy powinni wiedzieć i móc wybrać, czy chcą pomocy jak robi to PiS, czy ponownego oszustwa PO i Donalda Tuska - akcentował polityk.

Tak wyglądały wizyty polityków PiS w siedzibach Platformy Obywatelskiej:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Platforma Obywatelska #PiS

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo