Spotkanie autorskie z T. Sakiewiczem i prof. Hudem. Uświetnił je wyjątkowy pokaz [ZDJĘCIA]

W czwartkowy wieczór w Legionowie doszło do spotkania autorskiego z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" Tomaszem Sakiewiczem oraz prof. Bohdanem Hudem, na którym obaj panowie zaprezentowali swoje książki - "Testament I Rzeczypospolitej" oraz "Od Unii Lubelskiej do umowy warszawskiej". 

Spotkanie w Legionowie miało wyjątkową oprawę
fot. Tomasz Jedrzejowski

Spotkanie cieszyło się sporą popularnością, także przedstawicieli Klubów Gazety Polskiej. Flaga legionowskiego Klubu "GP" zawisła na spotkaniu. Podczas spotkania nie zabrakło możliwości zakupu książek red. Sakiewicza oraz prof. Huda, a także zdobycia autografu od autorów.

Niezwykle ciekawym momentem podczas spotkania był pokaz szermierki w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej. Można było zobaczyć, jak to się robiło w XVII wieku. Pokaz wypadł niezwykle efektownie, co pokazano na twitterowym profilu redaktora Sakiewicza:

Obie książki kupisz w sklepie "Gazety Polskiej"

  • "Testament I Rzeczypospolitej. Kulisy śmierci Lecha Kaczyńskiego i wojny na Ukrainie" - to książka wydana po raz pierwszy 8 lat temu, której nakład rozszedł się wówczas na przysłowiowym pniu. Aktualność tematu skłoniła autora i wydawców do reedycji "Testamentu...".
  • "Od Unii Lubelskiej do umowy warszawskiej. Trzy eseje o historii polsko-ukraińskiej" to wydana w 2022 r. książka ukraińskiego historyka i politologa, prof. Bohdana Huda, która stanowi kompendium wiedzy o skomplikowanej historii polsko-ukraińskiej, zwłaszcza w kontekście zmiennych relacji społecznych i ekonomicznych, na przestrzeni wieków.

Obie książki można zakupić także przez internet w sklepie "Gazety Polskiej" (kliknij w poniższy link):

 Źródło: niezalezna.pl

 

#prof. Bogdan Hud #Tomasz Sakiewicz

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo