Zatrzymano mężczyzn, którzy sterroryzowali kobietę bronią i zabrali jej auto

Sosnowieccy kryminalni ustalili i po kilku dniach zatrzymali sprawców rozboju na mieszkance Sosnowca, do którego doszło na jednym z parkingów w centrum miasta. Napastnicy sterroryzowali kobietę pistoletem i zabrali jej auto. Pojazd odnaleziono następnego dnia.

flickr

Jak podała sosnowiecka komenda, do przestępstwa doszło 23 listopada.

- Na kobietę, próbującą odjechać swoim samochodem z jednego z parkingów w centrum miasta, napadło dwóch mężczyzn. Sprawcy sterroryzowali ją pistoletem i zażądali, żeby wysiadła z samochodu. Przerażona kobieta spełniła ich żądania i opuściła auto. Mężczyźni wsiedli do niego i odjechali

- poinformowała policja.

Powiadomieni o napadzie policjanci ruszyli na poszukiwania sprawców. Już następnego dnia odnaleziono skradziony samochód - był porzucony w sosnowieckiej dzielnicy Kazimierz. Po kilku kolejnych dniach policjanci ustalili, kim byli napastnicy. Okazało się, że to dwóch 34-letnich mieszkańców Sosnowca. Obaj zostali zatrzymani i doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozić im może teraz do 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o ich aresztowaniu na 3 miesiące.

 Źródło: Pap, Niezalezna.pl

 

as
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo